0

Siostry poznamy w październiku

sisters-1Wydawnictwo Egmont podało oficjalne zapowiedzi na październik. Wśród nich znalazł się pierwszy tom nowej serii Siostry.

Siostry to humorystyczna seria o codziennych radościach i troskach dwóch sióstr z małego francuskiego miasta. Autorami komiksu są Christophe Cazenove’ oraz William Maury. Liczący 48 stron album będzie kosztował 24,99 zł.’

[opis wydawcy]
Nastoletnia Wendy i młodsza o kilka lat Marine są typowymi siostrzyczkami –- na co dzień dokuczają jedna drugiej, ale tak naprawdę żyć bez siebie nie mogą. Wendy ma już chłopaka i prowadzi pamiętnik, a Marine zazdrości jej randek, imprez i za wszelką cenę chce przeczytać romantyczne wspomnienia siostry. Wendy używa kosmetyków, a Marine marzy o tym, by być dorosłą i móc się malować. Bywają jednak przypadki, że to właśnie młodsza z nich okazuje się mądrzejsza i sprytniejsza od starszej. A zabiegani rodzice często nie mogą sobie dać rady z szalonymi córkami. Wszystkie niesnaski między dziewczynami idą na bok, kiedy którąś z nich spotyka coś przykrego –- wtedy okazuje się, że kochają się prawdziwą siostrzaną miłością.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *