0

Co nowego u Grega Rucki?

Lazarus, nowa seria Grega Rucki tworzona dla Image, być może dostanie swój serial telewizyjny. Prawa do adaptacji zostały zakupione przez Legendary Television. Rucka ma napisać scenariusz do odcinka pilotażowego i wraz z Michaelem Larkiem (rysownik serii) oraz Mattem Tolmachem zajmować się produkcją serialu.

To nie koniec nowości związanych ze scenarzystą. Rucka wrócił do współpracy z DC dla którego tworzy obecnie serię z The Question w ramach nowego eventu Convergence. W ubiegłym tygodniu do sprzedaży trafił pierwszy zeszyt z Renee Montoyą. Rysownikiem jest Cully Hamner (obaj panowie współpracowali już w Detective Comics).

We wrześniu 2014 Oni Press wskrzesiło serię Stumptown, tym razem rysowaną przez Justina Greenwooda. Wczoraj ukazał się zbiorczy tom.

I chyba najważniejsza wiadomość dotyczy Batwoman. Jak wiemy, wraz z marcowym, 40. numerem seria została zawieszona przez DC. Nie wykluczone jednak, że po wydarzeniach z Convergence Kate Kane powróci w teamie z innymi postaciami. A sam scenarzysta, jeśli tylko otrzyma propozycję od DC, chętnie zajmie się pisaniem przygód Batwoman.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.