0

Nowa seria wydawnicza Waneko

Waneko wprowadza w tym roku na polski rynek serię wydawniczą nazwaną „Jednotomówki Waneko”. W jej ramach publikowane będą ciekawe, zakończone jedno i dwutomówki (te drugie wydawane w połączonym wydaniu zbiorczym) z najróżniejszych gatunków (shoujo, shounen, seinen, shoujo-ai i inne). Oficyna podała dwa pierwsze tytuły z tej serii: Mashikaku Rock oraz Hana to Hoshi.
 
mashikaku-rockMashikaku Rock, Kana Watanabe
Jednotomowy zbiór czterech opowiadań z gatunku shoujo, z których pierwsze, tytułowe, opowiadanie jest o pewnej wzorowej uczennicy i jej zakazanej przez szkołę miłości do muzyki rockowej. Jej poukładane i spokojne życie zmienia się jednak o 180 stopni, kiedy jeden z jej kolegów z klasy namawia ją do grania na gitarze w jego kapeli!

Shoujo, komedia. Premiera kwiecień 2014.Kup komiks

hana-to-hoshiHana to Hoshi, Kario Suzukin
Główna bohaterka „Hana to Hoshi”, Hanai, w czasach gimnazjum wygrywała turniej za turniejem w tenisie stołowym, lecz po tym jak sromotnie przegrała z pewną dziewczyną straciła całą wiarę w swoje umiejętności. Teraz zdała do liceum, rzuciła granie w ping ponga i chce zacząć nowe życie jako zwyczajna nastolatka… Lecz z jej planów zupełnie nic nie wychodzi, kiedy okazuje się, że jej dawna pogromczyni nie dość, że uczy się w tym samym liceum i w tej samej klasie! Jak rozwinie się ich znajomość?

Shoujo-ai, komedia. Premiera lipiec 2014. Kup komiks

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *