0

„Od końca”. Wystawa Agnieszki Szczepaniak

as-wystawa-3Już w styczniu w Warszawie będzie można oglądać wystawę prac Agnieszki Szczepaniak. Wystawa nosząca tytuł Od końca będzie prezentowana w przestrzeni artystycznej Strych na wróble (Chmielna 73b/16). Wernisaż odbędzie się 16 stycznia 2014.

Comix Grrrlz objęło wystawę patronatem medialnym.

Agnieszka Szczepaniak
Trójmiejska rysowniczka, komiksy publikuje w sieci od 2008 roku. Swoje rysunki zaprezentowała m.in. podczas wystawy inaugurującej działalność Galerii No Women No Art w Poznaniu, w ramach wystawy „Komiks polski i jego twórcy” w galerii ORIENT w Szczecinie oraz podczas indywidualnych wystaw w Sopocie, Bydgoszczy, Łodzi. Pod szyldem Polski Komiks Kobiecy jej prace pokazano w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi, w Centrum im. Ludwika Zamenhofa w Białymstoku, w Poznaiu oraz w Moskwie.
Jej komiksy zostały opublikowane w Antologii Polskiego Komiksu Kobiecego oraz Polish Female Comics-Double Portrait. Wystawy promujące te pozycje odbyły się w Kownie, Rydze, Permie i Budapeszcie. Rysowała dla Wysokich Obcasów, Metra, Magazyniu Zwykłe Życie, Cheap East i w Panoptikum. Prowadzi rubrykę ” z 13. RZĘDU” w Magazynie Wybrzeża a na portalu Trójmiasto.pl zamieszcza rysunki dotyczące życia w Metropolii.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *