1

Zapowiedzi timof comics

Na stronie wydawnictwa pojawiły się zapowiedzi tytułów jakie w 2012 roku ukażą się na polskim rynku nakładem  timof comics oraz imprintu Mroja Press.

Sporo tytułów a wśród nich między innymi długo wyczekiwana antologia Polski komiks kobiecy.

Na przełomie lutego i marca ukaże się Dziewczyna i murzyn autorstwa Judith Vanistendael. Historia miłosna zainspirowana romansem autorki z politycznym uchodźcem z Togo.

Na przełomie marca i kwietnia na księgarniane półki trafić ma Lost Girls Alana Moore’a i Melindy Gebbie. Pornograficzny komiks bawiący się konwencją, prowokujący czytelnika, osadzony w bajkowym świecie, którego głównymi bohatrkami są Alicja z Alicji w Krainie Czarów, Dorothy z Czarnoksiężnika z Krainy Oz oraz Wendy z Piotrusia Pana.

W maju ma się ukazać Habibi Craiga Thompsona czyli monumentalne dzieło w którym autor przenosi czytelnika do baśniowego świata islamu opowiadając miłosna historię dwojga dzieci uciekających z niewoli. Habibi pełne jest arabskich symboli, architektury, sztuki czy nawiązań literackich.

    

Poza wspomnianymi, na rynku pojawią się m.in.: 2. tom Suki (czerwiec) oraz antologia Polski komiks kobiecy (październik).

Pełną listę zapowiedzi oraz informacje o przedsprzedaży znajdziecie tutaj.

Zobacz także:

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *