0

Nominacja dla Ady Buchholc

Stowarzyszenie Twórców  Grafiki Użytkowej ogłosiło nominacje do Projektu Roku – Polskiego Konkursu Graficznego. W kategorii Debiut nominowana jest Ada Buchholc. Wernisaż wystawy prac konkursowych i ogłoszenie wyników odbędzie się 17 grudnia w Fundacji Sztuczna, ul. Marszałkowska 62 m 6, Warszawa. Wystawa pokonkursowa potrwa do końca bieżącego miesiąca.

[info organizatorów]
Konkurs “Projekt Roku – Polski Konkurs Graficzny” to inicjatywa, która pokazuje jak ważne jest projektowanie graficzne i jaką rolę ma ono dzisiaj w kształtowaniu naszego otoczenia. To pierwszy w Polsce konkurs projektowania graficznego, który prezentuje najciekawsze realizacje polskich projektantów, a zarazem poddaje refleksji funkcje dizajnu oraz odpowiedzialność społeczną twórców.

Koncepcja Konkursu zakłada coroczne nominacje w sześciu kategoriach: Forma, Funkcja, Etyka, Debiut, Autorytet oraz Wydarzenie. Specjalnie powołane Jury wyłania najlepsze, najciekawsze i najbardziej przełomowe realizacje. Współpracuje z nimi rozbudowana, ogólnopolska grupa researcherów, którzy przez cały rok zbierają informacje o najciekawszych realizacjach ze wszystkich dziedzin projektowania graficznego z całego kraju.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.