0

Nowości i zapowiedzi z Archaia Studio

Archaia Studio – wydawnictwo znane przede wszystkim z komiksowej serii fantasy Artesia przewidziało na obecny i nadchodzący rok kilka tytułów w których kobiety maja odgrywać wiodącą rolę.
Cursed Pirate Girl – przygodowy komiks o dziewczynie usiłującej odszukać swojego ojca, kapitana piratów. Seria zapowiedziana jest na marzec 2008 roku.
The Bond of Saint Marcel – horror, którego główna bohaterka Catherine musi zawrzeć przymierze z wampirem, by wyjaśnić tajemnicę zamordowania swojej rodziny. Seria przewidziana na początek roku 2008.
The Long Count – Rozgrywająca się w 2012 roku seria oparta na południowoamerykańskich wierzeniach. Premierę przewidziano na październik.
The Many Adventures of Miranda Mercury – tytuł z gatunku science-fiction. Tytułowa Miranda Mercury to sławna podróżniczka i poszukiwaczka przygód.
Misericordia – zapowiedziany na listopad komiks z pogranicza horroru i fantasy. Codzienność głównej bohaterki Lusciny to życie w świecie, w którym ludzie prowadzą nieustanną walkę z potworami.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *