0

„Zabójca magów” Rucki już w tym tygodniu

magekiller1Mroczne fantasy od BioWare’u powraca na polski rynek za sprawą komiksu Dragon Age: Zabójca magów. Pierwszy zeszyt tej mini serii trafi do sprzedaży nakładem wydawnictwa Okami jeszcze w tym tygodniu. Cena to 14,99 zł.

[opis wydawcy]
Tessa i Marius, najemnicy wierni tylko wobec siebie samych, zarabiają na życie tropiąc i eliminując tych, którzy wykorzystują magię do krzywdzenia innych. Zmuszeni do ucieczki przez zdradzieckiego zleceniodawcę pragnącego zatrzeć za sobą wszystkie ślady, znajdują schronienie w szeregach odrodzonej Inkwizycji. Jednak gdy na nieboskłonie pojawia się tajemniczy Wyłom, podążający w ślad za nimi zabójcy okazuję się być okazują się być ich najmniejszym zmartwieniem.

Czy z pomocą nowych towarzyszy Tessa i Marius zdołają ocalić Thedas przed największym zagrożeniem w historii kontynentu?

Komiks powinien zainteresować przede wszystkim fanów uniwersum BioWare: rozszerza nieco historię z Inkwizycji, pojawiają się w nim postaci znane z gry. Warto również zwrócić uwagę na nazwisko scenarzysty. Greg Rucka słynie z dobrze napisanych postaci kobiecych, a Tessa jest jedną z nich.

 

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *