0

Operacja Komiks z udziałem Olgi Wróbel

ow-warsztatyMiejska Biblioteka Publiczna w Opolu zaprasza do wzięcia udziału w 3. edycji Operacja Komiks.  Tym razem w jej ramach odbędą się warsztaty i spotkanie z Olgą Wróbel. 3. Operacja Komiks odbędzie się 14 listopada, start godz. 15:30. Miejsce: MBP w Opolu (Minorytów 4).

GABINET ZABIEGOWY:
Puszczeni z dymkiem – warsztaty komiksowe z Olgą Wróbel
15:30, Sala Konferencyjna MBP

Najpierw powiem Wam, co to jest komiks, bo bez słowa wstępu ani rusz. Potem dowiecie się, że każdy może komiks stworzyć, co to za problem. Wylosujecie temat. W czasie na jego przemyślenie narysuję komiks na dużej tablicy i powiem, jakich błędów należy unikać. Następnie będziecie rysować Wy, a ja zajmę się chwaleniem ciekawych rozwiązań i dyskretnym korygowaniem błędów, o których mówiłam przed chwilą. Na koniec wszyscy wiwatujemy. Zapraszam! Olga Wróbel.

Zapisy w Mediatece, drogą mailową (mediateka@mbp.opole.pl) i przez facebooka (www.facebook.com/mediatekaOpole). Ilość miejsc ograniczona! Warsztaty kierowane są do osób powyżej 15. roku życia. Wstęp na warsztaty jest wolny.

IZBA PRZYJĘĆ:
Spotkanie z Olgą Wróbel
18:00, Sala Konferencyjna MBP

Z wykształcenia kulturoznawczyni, z zawodu muzealniczka, z zamiłowania rysuje komiksy i czyta książki. Jada niezdrowe rzeczy. Jest niemiła dla rodziny, ale całkiem przyjemna dla obcych. Prowadzi blogi: Odmiany masochizmuKurzojady.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *