0

Zapowiedź krótkiego metrażu z Wonder Woman

ww-short1Od kilku lat włodarze Warner Bros. zastanawiają się nad wyprodukowaniem filmu kinowego z Wonder Woman. W ostatnich dniach pojawiła się plotka o możliwym udziale Diany w zapowiedzianym na 2015 filmie Batman Vs. Superman. Jak widać WB nie podchodzi poważnie do postaci Amazonki i nie chce powierzyć jej wiodącej roli.

Dla odmiany fani wzięli sprawę w swoje ręce. Już 30 września będzie miał premierę krótkometrażowy film Wonder Woman wyprodukowany przez Rainfall.

Short został zapowiedziany w trakcie San Diego Comic Con, co spotkało się z niezwykle entuzjastycznym przyjęciem uczestników konwentu. Wystarczyły dwa miesiące, a już będzie można obejrzeć finalny produkt. Odtwórczynią głównej roli jest Rileah Vanderbilt, a reżyserem Sam Balcomb.

Osobiście jestem bardzo ciekawa tej produkcji. Sam dobór pierwszoplanowej aktorki uważam za strzał w dziesiątkę. Jest to pierwsza aktorka mająca wcielić się w WW i tak do niej wizualnie podobna. Zachwyca również odwzorowanie kostiumu. Oby bardzo obiecujące zdjęcia przełożyły się na równie ciekawą fabułę i realizację.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *