0

Nowe wydawnictwo i kilka zapowiedzi

Powstało nowe wydawnictwo – Yumegari – którego celem jest publikacja i promocja mang i manhw oraz twórczości autorów niezależnych z Europy i Ameryki.

Już na początek Yumegari przygotowało kilka zapowiedzi. W lipcu ukaże się 1. tom Carciphona autorstwa Shilin Huang, a w sierpniu do sprzedaży trafi 1. tom Bisu Ognista Salamandra Doroty Kuśnierz. Oba tytuły są już dostępne w sklepie wydawnictwa w pre-orderze. Także w sierpniu ukaże się reedycja Kronik Niebios Anny Andrew.

[opisy ze strony wydawcy]
Carciphona t.1
Magia pobłogosławiła świat niezwykłą mocą i przeklęła Carciphonami – ludźmi, których dusze zostały skażone przez demony. Cztery lata po wprowadzeniu Zakazu posługiwania się magią, czarodziejka Veloce wciąż żyje w ukryciu, rezygnując ze swojej wolności w zamian za pokój. Jednak już niedługo przyjdzie jej stanąć twarzą w twarz z tą, która była powodem wprowadzenia Zakazu – zabójczynią, zdającą się być jedną z Carciphon…

Cena okładkowa 19,90. Comix Grrrlz objęło tytuł patronatem.

 

Bisu Ognista Salamandra t.1
Bisu, ognista salamandra i sługa bogini Freyi zostaje wysłany z misją odnalezienia naszyjnika Brisingamen, którego części zostały rozrzucone po dziewięciu światach Yggdrasill. W czasie jednej z potyczek traci jednak ogon i zmuszony jest uciekać. Trafia do wioski wikingów, gdzie poznaje Tilli. Dziewczyna nie ma pojęcia jak potężną istotę przygarnęła pod swój dach… Przygotuj się na przezabawną i pełną akcji mangę shonen osadzoną w świecie nordyckiej mitologii!
Cena okładkowa 19,90.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *