0

Serwis komiksowy Wirtualnej Polski

15-go lipca wystartowała Komiksomania czyli serwis komiksowy Wirtualnej Polski. Na jego czele stoi Tomek „Pstraghi” Pstrągowski.

Oto co o samym serwisie pisze Tomek:
Przedstawiamy nowy serwis komiksowy. Przygotowany specjalnie dla Was – rysowników i miłośników komiksów, zaprojektowany tak, byście mogli publikować swoje komiksy i dowiedzieć się jak najwięcej o swojej pasji. Sprawdźcie nas!

Przede wszystkim przygotowaliśmy dla was Strefę – czyli unikalne miejsce, gdzie możecie podzielić się swoją komiksową twórczością z innymi twórcami i czytelnikami. Proponujemy podział na trzy kategorie – komiksów (nawet wielostronicowych), free-artów (czyli pojedynczych rysunków, obrazów, plakatów etc.) i stripów (kilkukadrowych, zabawnych historyjek znanych choćby z gazet).

Zakładajcie więc konta, wrzucajcie swoje prace i dzielcie się własną twórczością. My, zespół Komiksomanii, postaramy się jak najbardziej promować najciekawsze prace. Chcemy by serwis stał się prawdziwą przestrzenią wolności twórczej, w której będziecie mogli wyrazić siebie.

A co poza Strefą? Teksty, recenzje, artykuły i oczywiście komiksowa baza danych (którą wciąż udoskonalamy). Na starcie zapraszamy szczególnie mocno do lektury dwóch niezwykłych wywiadów. Z Guyem Delisle – podróżnikiem, animatorem, autorem słynnego Phenianu. I Danielem Chmielewskim – bardzo obiecującym młodym polskim rysownikiem, którego udany debiut w ubiegłym roku był zaskoczeniem dla wszystkich. I oczywiście trzech świeżutkich recenzji.

I przede wszystkim – komentujcie! Wszystkie uwagi będą brane pod uwagę, gdyż chcemy by serwis był jak najlepszy. A jeżeli macie jakieś uwagi, pytania czy rady piszcie! Na adres serwis@komiksomania.pl

Comix Grrrlz gratuluje Pstraghi’emu zwycięstwa w boju o utworzenie serwisu i życzy dużo sukcesów.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *