0

Moonstone Books zapowiada

W komiksach zapowiedzianych przez Moonstone Books na kwiecień przyszłego roku znalazły się trzy nowe tytuły z protagonistkami w roli głównej.
Gabriel to komiks przybliżający postać tytułowego anioła zniszczenia, uczestniczącego w niekończącej się wojnie miedzy niebem a piekłem. Jednak w tej komiksowej kreacji Gabriel okazuje się kobietą. Scenariusz jest autorstwa Paula D. Storrie, za stronę graficzną odpowiadają Walter Figueroa, Chad Hunt i Andy Belanger, okładkę pierwszego zeszytu narysował Timothy Lantz.
Seria Succubus opowiada losy sukuba, który stara się wrócić do swojej utraconej ojczyzny – nieba. Za scenariusz jest odpowiedzialny Joe Gentile, za warstwę graficzną Silvestre Szilagyi i Andy Belanger, okładkę narysował Timothy Lantz.
Z kolei główną bohaterką Domino Lady: Sex as a Weapon jest Ellen Patrick, kobieta pragnąca pomścić śmierć swojego ojca. Jako Domino Lady walczy z przestępczością w realiach niebezpiecznego półświatka Los Angeles lat 30-stych. Na komiks Domino Lady: Sex as a Weapon składa się dziewięć historii, autorstwa różnych scenarzystów m.in. Nancy Holder i Chucka Nixona. Rysownikiem jest Ver Curtis, okładka jest autorstwa Uwe Jarlinga i Jeffa Butlera. W sprzedaży ma się także pojawić edycja kolekcjonerska z dodatkami m.in. pin-up’ami z bohaterką.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *