0

Dalekosiężne zapowiedzi z Minx

Na konwencie komiksu w San Diego edytorka Shelly Bond ogłosiła plany wydawnicze imprintu Minx aż do roku 2008. We wrześniu ukaże się Confessions of a Balbbermouth, o którym pisałyśmy już wcześniej.
W listopadzie wydany będzie Kimmie66 komiks stworzony przez Aarona Alexovicha. Jest to historia żyjącej w 23. wieku Telly Kade. Większość czasu spędza ona na grach sieciowych. Jej przyjacielem jest duch, którego tajemnicę istnienia postanawia wyjaśnić bohaterka.
Pierwszym zapowiedzianym na 2008 rok komiksem jest Water Baby Rossa Campbella. Historia kalekiej Brody, jej relacji z eks-chłopakiem i znajomymi.
Burnout Rebeccy Donner i Inaki Mirandy to komiks w którym głowną rolę odgrywa Danni, młoda dziewczyna uwikłana w związek z eko-terrorystą.
Stworzony przez Briana Wooda i Ryana Kelly’ego The New York Four będzie opowieścią o czwórce przyjaciółek z nowojorskiego uniwersytetu, które różni pochodzenie oraz status społeczny.
Janes in Love to kontynuacja wydanego w czerwcu Plain Janes Cecill Castellucci i Jima Rugga.
Token Alisy Kwitney i Joelle Jones – historia Shery, żydowskiej dziewczyny wiodącej życie w Miami w roku 1989.
Emiko Superstar Mariko Tamaki i ilustratora Steve’a Rolstona koncentruje się na żyjącej na przedmieściu niani.
Komiks Davida Hahna All Nighter skupia się na Kit, studentce szkoły plastycznej, próbującej wyjaśnić kim jest jej współlokatorka.
Poseur Deb Vankin i Ricka Maysa to komiks z kryminalną intrygą, w którą uwikłana jest nastolatka imieniem Jenna.

Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *